Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-E560BTVP 111200
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Jasná identifikace a bezpečnost jsou zásadní pro jakoukoli elektrickou nebo datovou instalaci, včetně bezpečných a výstražných značek, rozváděče, elektrických vodičů, spotřebitelských jednotek, propojovacích panelů, serverových skříní, síťové kabeláže CAT5E / CAT6A a dalších.
Tiskárna PT-E560BT je vybavena velkým grafickým displejem a vyhrazenými funkcemi pro nejběžnější úlohy značení. Je ideálním partnerem pro výrobu trvanlivých a odolných štítků na vyžádání, což vám ušetří čas na místě. Integrovaná technologie Bluetooth nabízí flexibilitu připojení k počítači, smartphonu nebo tabletu a tisku štítků, které splňují všechny průmyslové normy a předpisy pomocí aplikace Brother Pro Label Tool a softwaru P-touch Editor.
Kompatibilní s Brother Pro Tape – specializovanou řadou univerzálních pásek Brother, které nabízejí odolnost vůči vodě, chemikáliím, oděru a extrémním teplotám – takže si můžete být jisti, že svou práci vykonáváte správně a profesionálně.
| Metoda tisku | termotransferový tisk |
| Připojení k PC | ano |
| Maximální šíře pásky | 24 mm |
| LCD Displej | 3 řádky / 18 znaků |
| Klávesnice | QWERTY |
| Jazyk displeje | čeština + další jazyky |
| Rozhraní | USB 2.0 typ C, Bluetooth |
| Podporované systémy | Windows 10-11, macOSX |
| IOS, Android | |
| SW vybavení | P-Touch Editor 6.x |
| Mobilní aplikace | Pro Label Tool, iPrint - Label |
| Rychlost tisku | 3 cm / sec |
| Rozlišení tisku | 180 dpi |
| Odstřih | automatický s poloodstřihem |
| Max. výška tisku | 18 mm |
| Max.počet znaků na štítek | 1 800 |
| Vertikální tisk | ano |
| Víceřádkový tisk | 7 řádků |
| Opakovaný tisk | 99x |
| Zrcadlový tisk | ano |
| Progamovatelná délka štítku | ano |
| Náhled štítku před tiskem | ano |
| Číslování štítků | ano (1-99) |
| Blokový tisk / počet | ano / 99 |
| Otočení - opakování režimu | ano |
| Tisk data a času | ne |
| Tisk čárových kódů | ano |
| Fonty | 14 druhů |
| Diakritika CEE | ano |
| Rámečky / Symboly | 7 / 476 drůhů |
| Rozměry š x h x v | 132 x 80 x 244 mm |
| Hmotnost | 1,05 kg |
| Adaptér | PA-AD-004 - volitelně |
| Počet a typ baterií | 6 x AA - volitelně |
| Li-ion baterie BA-E001 v balení | |
| Typ pásky | TZE/TZE-SL/HSE(smršťovací bužírka) |
| Šířky pásek | 6/9/12/18/24mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, extrémně adhezivní páska TZE-S651 (8m) pro černý tisk na žlutém podkladu 24mm, flexibilní páskaTZE-FX231 (8m) pro černý tisk na bílém podkladu, plastový kufřík, Li-Ion baterie, kabel USB-C 1m,návod k obsluze.