Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-E310BTVP 111197
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Tuto profesionální tiskárnu samolepících štítků využijí zejména lidé v průmyslu a elektrotechnice. Nejčastěji tento model používají elektrikáři k označování kabelů a ostatních komponentů. Tiskne na TZE pásky až do šířky 18 mm a na smršťovací bužírku Brother. Je to komfortní terénní model s kufříkem a Li-On baterií.
| Metoda tisku | termotransferový tisk |
| Připojení k PC | ano |
| Maximální šíře pásky | 18 mm |
| LCD Displej | 3 řádky / 16 znaků |
| Klávesnice | QWERTY |
| Jazyk displeje | čeština + další jazyky |
| Rozhraní | USB 2.0 typ C, Bluetooth ver. 5.0 |
| Podporované systémy | Windows 10-11, macOSX |
| IOS, Android | |
| SW vybavení | P-Touch Editor 6.x |
| Mobilní aplikace | Pro Label Tool |
| Rychlost tisku | 2 cm / sec |
| Rozlišení tisku | 180 dpi |
| Odstřih | ruční |
| Max. výška tisku | 15,8 mm |
| Max.počet znaků na štítek | 1 800 |
| Vertikální tisk | ano |
| Víceřádkový tisk | 5 řádků (u 18mm pásky) |
| Opakovaný tisk | 99x |
| Zrcadlový tisk | ne |
| Progamovatelná délka štítku | ano |
| Náhled štítku před tiskem | ano |
| Číslování štítků | ano (1-99) |
| Blokový tisk / počet | ano / 99 |
| Otočení - opakování režimu | ano |
| Tisk data a času | ne |
| Tisk čárových kódů | ano |
| Fonty | 7 druhů |
| Diakritika CEE | ano |
| Rámečky / Symboly | 7 / 476 drůhů |
| Rozměry š x h x v | 135 x 70,3 x 235,5 mm |
| Hmotnost | 0,785 kg |
| Adaptér | AD-E001 - volitelně |
| Počet a typ baterií | 6 x AA - volitelně |
| Li-ion baterie BAE001 v balení | |
| Typ pásky | TZE/HSE(smršťovací bužírka) |
| Šířky pásek | 6/9/12/18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, extrémně přilnavá páska TZE-S641 pro černý tisk na žlutém podkladu 18mm (8m), kufřík, Li-Ion baterie, kabel USB-C 1m,návod k obsluze.