Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-E300VP 111121
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Tuto profesionální tiskárnu samolepících štítků využijí zejména lidé v průmyslu a elektrotechnice. Je vybavena poutkem na zápěstí a nejčastěji ji používají elektrikáři k označování kabelů a ostatních komponentů. Tiskne na TZE pásky až do šířky 18 mm a na smršťovací bužírku Brother. Je to komfortní terénní model s kufříkem a napájecím adaptérem.
| Připojení k PC | ne |
| Klávesnice | QWERTY |
| Displej | 16 znaků x 2 řádky |
| Jazyk displeje | čeština a další |
| Paměť | až 50 štítků |
| Max. počet znaků/štítek | 200 |
| Max. výška tisku | 15,8 mm |
| Rozlišení tisku v dpi | 180 |
| Rychlost tisku | až 20 mm/s |
| Odstřih | ruční |
| Fonty | 7 |
| Diakritika CEE | ano |
| Velikosti tisku | 7 |
| Styly tisku | 10 |
| Rámečky/okraje | 7 |
| Symboly | 384 |
| Tisk více řádků | až 5 řádků (u 18mm pásky) |
| Svislý tisk | ano |
| Zrcadlový tisk | ne |
| Automatický formát | ne |
| Opakovaný tisk/Tisk řady | ano / 1-9 |
| Tisk čárového kódu | ano |
| Tisk do bloku | ano |
| Náhled tisku | ano |
| Nastavení ořezu štítku | 4 |
| Programovatelná délka štítku | ano, 25-300mm |
| Rozměry š x h x v | 133 x 220 x 74 mm |
| Hmotnost | 740 g |
| Adaptér | AD-E001 je součástí dodávky |
| Počet a typ baterií | 6 x AA - volitelně |
| Li-ion baterie BAE001 v balení | |
| Typ pásky | TZE/HSE(smršťovací bužírka) |
| Šířky pásek | 6/9/12/18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, extrémně přilnavá páska TZE pro černý tisk na žlutém podkladu 18mm (8m), kufřík, napájecí adaptér, Li-ion baterie,poutko na zápěstí,návod k obsluze.