Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-D600VP 111135
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Stolní tiskárna štítků PT-D600VP vám umožní snadné a rychlé vytváření samolepících štítků pro širokou škálu využití. Obsluha je možná jak přes vlastní klávesnici tak přes počítač. Je vybavena programem na návrh štítků P-touch Editor 5.1 a navíc má funkci detekce barvy pásky. Tiskne na klasické TZE pásky až do šířky 24 mm. Tento model tiskne čárové kódy. V přístroji je uložena kolekce 25 předloh štítků pro 12mm, 18mm a 24mm pásku. Součástí balení je praktický kufřík a napájecí adaptér.
| Připojení k PC | USB 1.1/2.0/3.0 |
| Editor na návrhy štítků | čeština a další |
| Ovladače Windows | Vista/7/8/8.1 |
| Ovladače Macintosh | MAC OS X 10.7 a vyšší |
| Klávesnice | QWERTY nebo přes PC |
| Displej | grafický barevný 20 znaků x 3 řádky |
| Jazyk displeje | čeština a další |
| Paměť znaků | 2800 |
| Max. počet znaků na štítek | 280 |
| Max. výška tisku | 18 mm |
| Rozlišení tisku v dpi | 180 |
| Rychlost tisku | až 30 mm/s |
| Odstřih | automatický |
| Fonty | 14 |
| Diakritika CEE | ano |
| Velikosti tisku | 8 (x 5 šířky) |
| Styly tisku | 12 |
| Rámečky/okraje | 99 |
| Symboly | 617 |
| Podtržení textu | ano |
| Tisk více řádků | až 7 řádků (pro 24mm pásku) |
| Svislý tisk | ano |
| Zrcadlový tisk | ano |
| Opakovaný tisk/Tisk řady | ano/1-99 |
| Tisk čárového kódu | ano |
| Tisk datumu a času | ano |
| Náhled tisku | ano |
| Programovatelná délka štítku | ano |
| Rozměry š x h x v | 201 x 192 x 86 mm |
| Hmotnost | 950 g |
| Adaptér | AD-E001 je součástí dodávky |
| Počet a typ baterií | 6xAA - volitelně LR6 nebo HR6 |
| Typ pásky | TZE |
| Šířky pásek | 6/9/12/18/24 mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, páska pro černý tisk na bílém podkladu 24mm (4m), kufřík, napájecí adaptér, kabel USB, návod k obsluze.