Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-D410 111198
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Proměňte svou domácnost pomocí profesionální tiskárny štítků od společnosti Brother.
Model PT-D410 nabízí kompaktní, snadno použitelnou tiskárnu štítků, která tiskne ostré laminované štítky, které vám pomohou personalizovat důležité soubory a složky, identifikovat vybavení domácí kanceláře a kabely a uspořádat úložné boxy.
Tiskne štítky až do šířky 18 mm a je kompatibilní s odolnými páskami Brother TZe, které jsou odolné vůči vodě, oděru, chemikáliím a extrémním teplotám, takže si můžete být jisti, že vaše štítky vydrží dlouho.
Standardně dodávané štítky můžete vytvářet na míru přidáním vlastních log, symbolů a čárových kódů pomocí vlastního softwarového řešení Brother pro návrh štítků - P-touch Editor. Stačí jednoduše připojit tiskárnu štítků k počítači pomocí připojení USB.
| Metoda tisku | termotransferový tisk |
| Maximální šíře pásky | 18 mm |
| LCD Displej | 2 řádky / 16 znaků |
| Klávesnice | QWERTY |
| Připojení k PC | ano ( USB 2.0 typ B ) |
| Rozhraní | USB 2.0 typ B, Bluetooth ver. 5.0 |
| Jazyk displeje | čeština + další jazyky |
| Podporované systémy | Windows 8.1-11, macOSX |
| IOS, Android | |
| SW vybavení | P-Touch Editor 6.x |
| Mobilní aplikace | iPrint-Label |
| Rychlost tisku | 2 cm / sec |
| Rozlišení tisku | 180 dpi |
| Odstřih | ruční |
| Max. výška tisku | 15,8 mm |
| Max.počet znaků na štítek | 280 |
| Vertikální tisk | ano |
| Víceřádkový tisk | 5 řádků (u 18mm pásky) |
| Opakovaný tisk | 99x |
| Zrcadlový tisk | ano |
| Progamovatelná délka štítku | ano |
| Náhled štítku před tiskem | ano |
| Číslování štítků | ano (1-99) |
| Blokový tisk / počet | ano / 5 |
| Otočení - opakování režimu | ano |
| Tisk data a času | ano |
| Tisk čárových kódů | ano |
| Rámečky / Symboly | 120 / 700 drůhů |
| Fonty | 15 druhů |
| Rozměry š x h x v | 187 x 178 x 72 mm |
| Hmotnost | 0,76 kg |
| Adaptér | AD-E001 - volitelně |
| Počet a typ baterií | 6 x AA - volitelně |
| Typ pásky | TZE |
| Šířky pásek | 6/9/12/18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, TZE-241 pro černý tisk na bílém podkladu 18mm (4m), návod k obsluze.