Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-D400 111143
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Stolní tiskárna štítků PT-D400 vám umožní snadné a rychlé vytváření samolepících štítků pro širokou škálu využití. Tiskne na klasické TZE pásky až do šířky 18 mm. Tento model tiskne čárové kódy. V přístroji je uložena kolekce 10 předloh štítků.
| Připojení k PC | ne |
| Klávesnice | QWERTY |
| Displej | grafický 16 znaků x 3 řádky |
| Jazyk displeje | čeština a další |
| Paměť znaků | 1100 |
| Max. počet znaků na štítek | 80 |
| Max. výška tisku | 15,8 mm |
| Rozlišení tisku v dpi | 180 |
| Rychlost tisku | až 20 mm/s |
| Odstřih | ruční |
| Fonty | 14 |
| Diakritika CEE | ano |
| Velikosti tisku | 7 (x 5 šířky) |
| Styly tisku | 10 |
| Rámečky/okraje | 99 |
| Symboly | 617 |
| Podtržení textu | ano |
| Tisk více řádků | až 5 řádků (pro 18mm pásku) |
| Svislý tisk | ano |
| Zrcadlový tisk | ano |
| Opakovaný tisk/Tisk řady | ano/1-9 |
| Tisk čárového kódu | ano |
| Náhled tisku | ano |
| Programovatelná délka štítku | ano |
| Rozměry š x h x v | 189 x 177 x 71 mm |
| Hmotnost | 730 g |
| Adaptér | AD-E001 volitelně |
| Počet a typ baterií | 6xAA - volitelně LR6 nebo HR6 |
| Typ pásky | TZE |
| Šířky pásek | 6/9/12/18 mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, páska pro černý tisk na žlutém podkladu 18mm (4m), návod k obsluze.