Paramatery produktu Tiskárna štítků BROTHER PT-E920BT 111205
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Výrobce: BROTHER
Stav skladu: není skladem
Balení: 1 ks
Záruční doba: 24 měsíců
Tiskárna štítků PT-E920BT CUBE Pro je kompaktní, přenosná a plná funkcí navržených tak, aby bylo označování na místě rychlejší a snazší než kdykoliv dříve. Díky vestavěnému Bluetooth mohou uživatelé navrhovat a tisknout štítky na vyžádání přímo ze smartphonu nebo počítače a lehká konstrukce zajišťuje snadnou přenosnost z jedné úlohy na druhou.
Kompatibilní s průmyslovými páskami Brother Pro Tapes pro výrobu odolných štítků, které jsou odolné vůči vodě, chemikáliím, extrémním teplotám a oděru v nejnáročnějších prostředích.
| Připojení k PC | USB C |
| Připojení iOS/Android | Bluetooth 5.0 |
| Software a aplikace | P-touch Editor 6, Pro label Tool App |
| Komatibilní operační systémy | Windows 10/11, Android 12/13/14/15/16, iOS 17/18 |
| Klávesnice | ne |
| Displej | ne |
| Max. výška tisku | 32 mm |
| Max. délka štítku | 1 000 mm |
| Rozlišení tisku v dpi | 180 |
| Metoda tisku | Termotransferová |
| Rychlost tisku | až 20 mm/s |
| Odstřih | automatický s možností polovičního řezu |
| Tisk čárového kódu | ano ( program Editor ) |
| Rozměry š x h x v | 136 x 94 x 138 mm |
| Hmotnost | 1,17 Kg |
| Napájení | Li-ion akumulátor 1 750 mAh (PA-BT-003) - vestavěný |
| Dobíjení | přes USB port (1 hodina ) |
| Typ pásky | TZE |
| Šířky pásek | 6/9/12/18/24 mm/36mm |
| Záruka | 2 roky |
| 3 roky po registraci do 60 dnů od nákupu |
Obsah balení: tiskárna štítků, Li-ion baterie, USB kabel, páska TZE-S661 pro černý tisk na žlutém podkladu 36mm s etrémní přilnavostí, návod k obsluze.